FLOOR GRAPHICS

Samoprzylepne folie bieżnikowe do bezpośredniego zadruku grafik podłogowych, zewnętrznych i dywanowych lub do laminacji ochronnej.

Najbardziej wszechstronny asortyment folii samoprzylepnych do bezpośredniego zadruku lub laminacji antypoślizgowych grafik, po których można chodzić. Do zastosowania na każdej poziomej powierzchni: w miejscach publicznych, na dworcach, lotniskach, w sklepach i firmach, na targach, na mokrych powierzchniach i na zewnątrz.

Produkty z serii Floor Graphics są łatwe do drukowania, cięcia i aplikacji oraz posiadają certyfikat antypoślizgowy DIN 51130 w klasach R9, R10, a nawet R13.

Absolutną nowością jest REVITA TACK PURO: pierwszy ekologiczny nośnik przystosowany do chodzenia i nadający się do druku bezpośredniego, w 100% repozycjonowalny, w 100% nadający się do recyklingu, bezklejowy, do zastosowania na płaskich powierzchniach poziomych i pionowych.

PROTECTION FILM

PROTECTION FILM

Folie laminacyjne do grafiki samoprzylepnej o właściwościach antypoślizgowych.

REVITA TACK PURO

REVITA TACK PURO

Jedyny istniejący nośnik przystosowany do chodzenia i nadający się do druku bezpośredniego, może być przyklejany i odklejany (jest repozycjonowalny ), w 100% nadaje się do recyklingu , może być stosowany również na ścianach.

WALKABLE SUPPORTS SUITABLE FOR DIRECT PRINTING

WALKABLE SUPPORTS SUITABLE FOR DIRECT PRINTING

Przystosowane do chodzenia, drukowalne folie do zastosowań antypoślizgowych na podłogach, powierzchniach zewnętrznych i wykładzinach, certyfikowane jako samogasnące DIN 4102 B1.