LAMINATORY

LAMINATORY

Profesjonalne urządzenia do laminacji różnego rodzaju materiałów, bez pęcherzyków powietrza i zmarszczeń. Nasze urządzenia umożliwiają laminację płyt z grafiką oraz aplikację dwustronnych folii samoprzylepnych, taśm aplikacyjnych oraz folii ochronnych. Oferujemy laminatory na zimno oraz na gorąco o różnej szerokości. Dodatkową zaletą naszych urządzeń jest bardzo szybkie zakładanie i ściąganie rolek oraz łatwy w obsłudze panel sterujący. Te kompaktowe i wszechstronne urządzenia są doskonałym połączeniem jakości, ceny i wydajności. Oferujemy laminatory włoskiej marki Flexa oraz w tańszej opcji marki XPRO wspieranej i certyfikowanej przez Flexę.

LAMINATORY

PRODUKTY SOFTPLAST

Laminatory do produkcji reklam

Produkcja materiałów reklamowych to wychodzenie naprzeciw wielu różnym potrzebom i oczekiwaniom. To konieczność dopasowania nośnika do charakteru promowanego produktu lub usługi, a także miejsca i warunków eksploatacji. Wszystko to ma na celu zaprezentowanie przekazu właściwemu odbiorcy, we właściwym czasie i miejscu. W niektórych przypadkach tym odpowiednim miejscem będzie wnętrze restauracji, szyba tramwaju, wiata przystankowa lub podłoga w galerii handlowej. W każdej z tych sytuacji reklamie stawia się podobne oczekiwania: ma być ciekawa, trwała i zgodna z projektem reklamodawcy.

Ogromną zasługą profesjonalnych laminatorów jest możliwość spełnienia wszystkich z powyższych warunków:

  • Możliwość realizacji urozmaiconych projektów – dzięki szerokiej rozpiętości maszyn, dostosowanych do obróbki różnych materiałów.
  • Zapewniają materiałom odporność na niekorzystne warunki eksploatacji, podnosząc ich trwałość i wydłużając żywotność.
  • Nie zaburzają oryginalnej kolorystyki laminowanych produktów.
  • Pozwalają przygotować nie tylko odporną i trwałą reklamę, ale też estetycznie wykończoną – pozbawioną pęcherzyków powietrza i zmarszczeń.

Zalety profesjonalnego laminatora

Przedstawione powyżej zalety to niewątpliwa korzyść dla podmiotu zamawiającego materiały reklamowe. Na jakie walory natomiast powinni zwrócić uwagę producenci reklam?
Z pewnością warto podkreślić tempo, w jakim laminatory wykonują swoją pracę. Dla modelu Easy Lite wynik ten wynosi 5 m zalaminowanej powierzchni w ciągu jednej minuty. Modele bardziej zaawansowane, przystosowane do produkcji seryjnej, potrafią zalaminować 10 (Easy), a nawet 20 metrów (Formula) wydruku w ciągu minuty.

Drugą cechą charakterystyczną tych maszyn jest komfortowa i szybka obsługa. Zakładanie i ściąganie rolek, czy też sterowanie pracą urządzenia nie przysparza najmniejszych trudności choćby najmniej doświadczonemu operatorowi. Nawet w przypadku braku kwalifikacji takiej osoby, jakość oferowanych materiałów reklamowych nie ucierpi, a dział produkcji nie utraci swojej wydajności.
Trzecią zaletą, o której warto wiedzieć, jest wyjątkowa wszechstronność laminatorów. Wraz z zakupem takiej maszyny zyskuje się więc nie tylko solidne wsparcie w produkcji reklamy, ale też szeroki wachlarz nowych możliwości. Grafiki podłogowe, roll-upy, reklamy podświetlane, folie samochodowe – to zaledwie kilka z wielu produktów, które można przygotować już z najprostszym modelem, który znajduje się w naszej ofercie.

Na tym lista korzyści oczywiście się nie kończy, jednak nie sposób je wszystkie opisać w kilku słowach. Warto natomiast zapamiętać, że profesjonalny laminator w produkcji reklamy to inwestycja, na której można jedynie skorzystać.

Maszyny do produkcji reklam