Kontakt
Biuro handlowe / Magazyn / Serwis
TWOJE ULUBIONE KONTAKTY
Lidia Pawlaczyk r

Lidia Pawlaczyk van Straaten

Właściciel

Paulina Czuprynska

Paulina Czupryńska

Obsługa biura / płatności

 +48 509 433 868

biuro@softplast.pl
paulina.czuprynska@softplast.pl

Dział handlowy
Kamila Jakubowska r

Kamila Jakubowska

Reklama, Plandeki, Namioty

 +48 507 188 890
kamila.jakubowska@softplast.pl

Marek Glubka r

Marek Glubka

Osłony Okienne, Reklama

 +48 513 009 100
marek.glubka@softplast.pl

Tomasz Sulkowski r

Tomasz Sulkowski

Reklama

+48 516 030 530
tomasz.sulkowski@softplast.pl

Serwis
Katarzyna Kujawa r

Katarzyna Kujawa-Wietrzychowska

Serwis/Obsługa serwisu

 +48 507 161 629
serwis@softplast.pl

Robert Pawlaczyk r

Robert Pawlaczyk

Lukasz Graczyk r

Łukasz Graczyk

Patryk Bąkowski r

Patryk Bąkowski

Zaopatrzenie i logistyka
Kees r

Kees van Straaten

Kom. + 48 512 427 124
kees.vanstraaten@softplast.pl

Diana Smorawinska r

Diana Smorawińska

 +48 510 127 103
diana.smorawinska@softplast.pl

Magazyn
Tomasz Brzecki r

Tomasz Brzęcki

magazyn@softplast.pl

Mateusz Lukasiewcz r

Mateusz Łukasiewicz

magazyn@softplast.pl

Napisz do Nas
Napisz do Nas Imię E-mail Temat Wiadomości Treść wiadomości Pisząc wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi i kontaktu ze mną na zadane zapytanie ofertowe. Zostałem/am poinformowany że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest: SoftPlast, ul. Rzgowska 20, 62-504 Rumin Telefon: + 48 63 245 89 37 E-mail: biuro@softplast.pl