ZAKUWARKI – Oczkarka do banerów

Zakuwarki - oczkarka do banerów

Oferujemy urządzenia do zakuwania oczek lub przelotek metalowych i plastikowych o różnych rozmiarach oraz nitów. Posiadamy narzędzia ręczne typu wycinaki i zakuwaki, zakuwarki ręczne, gdzie oczka umieszcza się manualnie, zakuwarki pneumatyczne wymagające podłączenia sprężonego powietrza z ręcznym podkładaniem oczek z podajnikami oraz automatyczne zakuwarki elektryczne. Nasze zakuwarki używane są przede wszystkim przy produkcji plandek i banerów, ale znajdują również zastosowanie w szeroko pojętej reklamie, przy produkcji zasłon, w przemyśle spożywczym, odzieżowym, obuwniczym i wielu innych. Producentem zakuwarek jest hiszpańska firma JoPeVi.

Banery reklamowe, plandeki na pojazdy, siatki, rollupy – te i inne materiały możesz szybko i sprawnie przygotować z pomocą naszych oczkarek. Oferujemy szeroką gamę profesjonalnych maszyn o różnym stopniu zaawansowania, które doskonale się sprawdzają w pracy w niewielkich zakładach, jak i w produkcji na skalę przemysłową. Każda z nich odznacza się przemyślaną budową, zaprojektowaną w celu zapewnienia najwyższej ergonomii i precyzji wykonywanych zadań.

Ręczna oczkarka do banerów

Propozycją dla mniejszych firm są oczkarki ręczne. Ekonomiczne, niewielkie i proste w obsłudze, a jednocześnie dokładne i wydajne. Urządzenia te charakteryzują się stabilną konstrukcją oraz wysoką wytrzymałością, dzięki czemu z powodzeniem mogą posłużyć przez wiele lat. Oczkarka samodzielnie wykonuje otwór i zakuwa oczko, które operator musi umieścić manualnie. Do okazjonalnego zakuwania oczek o średnicy 10 – 40 mm można skorzystać z najprostszych narzędzi ręcznych, czyli wycinaków i zakuwaków.

Automatyczna oczkarka do banerów

Dla zakładów zajmujących się seryjną produkcją banerów i plandek przygotowaliśmy ofertę oczkarek automatycznych:

  • oczkarki pneumatyczne – rozbudowane urządzenia zasilane sprężonym powietrzem, wyposażone w funkcje automatycznego podajnika, wycinania otworów i zakuwania oczek plastikowych oraz metalowych.
  • oczkarki elektryczne – wyposażone w silnik elektryczny, zaawansowane urządzenia, automatycznie zakuwające plastikowe i metalowe oczka o różnej średnicy. Dostępne z podajnikami oczek lub oczek i podkładek.
  • prasy do zgrzewania oczek – wyposażone w automatyczny podajnik, w jednym cyklu wycinają otwór i wygrzewają oczko PVC lub PVC/PUR. Dzięki wymiennym matrycom umożliwiają aplikację oczek o różnych wymiarach.

Producentem naszych oczkarek jest hiszpańska firma JoPeVi, specjalizująca się w tym zakresie. Jesteśmy jej oficjalnym dystrybutorem i posiadamy odpowiednie kwalifikacje, by przeszkolić Państwa personel z obsługi, a także świadczyć usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne w czasie eksploatacji.

Zapraszamy do zapoznania się poniżej z wszystkimi modelami zakuwarek przez nas oferowanych. Potrzebujesz pomocy i doradztwa technicznego by dobrać maszynę do twoich potrzeb – zapraszamy do kontaktu !.

Oczkarka do banerów