ZGRZEWARKI

ZGRZEWARKI DO BANERÓW

Specjalizujemy się w dostarczaniu na rynek polski najwyższej jakości zgrzewarek począwszy od zgrzewarek na gorące powietrze, poprzez zgrzewarki używające impulsu elektrycznego, aż do zgrzewarek wysokiej częstotliwości. Nasze zgrzewarki używane są przy produkcji plandek, banerów, osłon okiennych itp. na materiałach powlekanych PVC, a zgrzewarki impulsowe po zastosowaniu taśmy termozgrzewalnej także na innych tkaninach. Nasi dostawcy to znane i cenione na rynku europejskim firmy takie jak: Forsthoff, Matic oraz Forsstrom.

Szeroki wybór urządzeń, zróżnicowanych pod względem funkcjonalności i wykorzystywanej technologii, sprawia, że możemy spełnić potrzeby i oczekiwania każdego odbiorcy. Oferujemy Państwu zgrzewarki do banerów, osłon okiennych, ekranów, kasetonów, opakowań, a nawet odzieży i wyrobów medycznych. Są niezastąpione w procesie łączenia materiałów, a także obróbki zakładek, kieszeni, wzmocnień oraz aplikacji zamków błyskawicznych i kedrów.

Zgrzewarki do banerów

Produkcja banerów wymaga zastosowania maszyn, które zapewnią estetyczne wykończenie i bezwzględną wytrzymałość zgrzewu na wiele niekorzystnych czynników. Prostota obsługi, wielozadaniowość, ekonomiczna eksploatacja i wysoka wydajność, to dodatkowe zalety, których poszukuje się w branży produkcji reklamy. Wszystkie wspomniane cechy prezentują nasze zgrzewarki do banerów – niezależnie, czy mówimy o prostych urządzeniach ręcznych, czy zaawansowanych maszynach, jak zgrzewarki impulsowe lub zgrzewarki wysokiej częstotliwości. Z ich pomocą produkcja banerów czy też siatek mesh z PVC przebiega szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Zgrzewarki na gorące powietrze

Zapewniają wysokiej jakości zgrzew, powstający wskutek podgrzania gorącym powietrzem dwóch warstw materiału, które są następnie ze sobą ściśnięte. Do wyboru są tu:

  • Zgrzewarki ręczne – o uniwersalnym zastosowaniu do wszystkich termoplastycznych tworzyw sztucznych,
  • Zgrzewarki samojezdne – wykorzystywane m.in. w produkcji plandek samochodowych, banerów reklamowych i namiotów.
  • Zgrzewarki ze stołem – wyposażone w ruchomą głowicę lub ruchomy pas transportowy.
  • Podgrzewacze powietrza – o szerokim zastosowaniu, jak aktywowanie, obkurczanie, suszenie lub formowanie materiałów.

Zgrzewarki impulsowe

Do banerów, markiz, rolet i wielu innych produktów. Wykorzystując przepływ impulsu elektrycznego przez elektrodę, zgrzewają szeroki wachlarz materiałów: m.in. PVC, akryle, poliestry, siatki. W naszej ofercie dostępne są modele wymagające podłączenia kompresora powietrza, jak również takie, które go nie potrzebują do pracy.
Zgrzewarki wysokiej częstotliwości HF

Z pomocą generatora wytwarzana jest energia o wysokich częstotliwościach, oddziałująca na powierzchnię materiału jako pole elektromagnetyczne. Cząsteczki wprawione w ruch wytwarzają ciepło, a tkaniny zaczynają się topić, tworząc wyjątkowo trwały i mocny zgrzew. Doskonale się sprawdzają w produkcji materiałów wielkogabarytowych (plandeki samochodowe, namioty) lub detali, np. oczek.

ZGRZEWARKI