Kariera
softplast Logo-transparentne

Mam na imię Lidia Pawlaczyk-van Straaten i jestem właścicielem firmy SoftPlast.
Nasi klienci to producenci reklamy szeroko pojętej, rolet i osłon okiennych, plandek i namiotów.
Ja i mój zespół pomagamy im dobierać takie maszyny oraz komponenty, aby usprawniać ich procesy produkcyjne.
Obecnie poszukujemy nowych pracowników.

Oferta pracy

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży

Wiesz, jak pozyskiwać klientów? Potrafisz analizować rynek? Chcesz się rozwijać i osiągać wyniki? Dobrze trafiłeś.

Szukamy ludzi do naszego zespołu na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży.

Twój zakres obowiązków:

  1. Przygotowywanie ofert i umów handlowych.
  2. Stałe pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad obecnymi.
  3. Kontrola procesu dostaw.
  4. Stała analiza rynku.
  5. Aktywny udział i merytoryczny wkład w kształtowaniu strategii sprzedaży.
  6. Doradztwo techniczne w procesie sprzedaży.
  7. Aktywne działania podczas branżowych targów firmowych.

Nasze wymagania:

  1. Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  2. Język angielski na bardzo dobrym poziomie.
  3. Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne.
  4. Otwartość na zmiany i posiadanie zdolności szybkiego uczenia się.
  5. Wykazywanie się inicjatywą.
  6. Umiejętność organizacji własnej pracy i wyznaczania priorytetów.
  7. Samodzielnie podejmowania decyzji i branie odpowiedzialności za podejmowane działania.
  8. Prawo jazdy kategorii B.
  9. Gotowość do częstych wyjazdów.
  10. Umiejętność pracy w środowisku Windows oraz obsługi programów pakietu MS Office.

Mile widziane:

  1. Znajomość branży.
  2. Znajomość oprogramowania Comarch.

To oferujemy:

  1. Zatrudnienie w ramach umowy o pracę oraz prowizję od sprzedaży.
  2. Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy.
  3. Narzędzia do zadań takie jak: telefon, laptop oraz samochód służbowy do dyspozycji podczas wyjazdów.
  4. Przygotowanie do zadań, czyli zapewniamy szkolenia krajowe i zagraniczne.
  5. Dodatki pozapłacowe takie jak: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna.
  6. Stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej firmie.

Zapraszam do zapoznania się z naszą stroną internetową www.softplast.pl
Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację na adres biuro@softplast.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie
z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”

Administratorem danych jest SoftPlast Lidia Pawlaczyk van Straaten z siedzibą w Ruminie, ul. Rzgowska 20, 62-502 Konin. Więcej informacji
o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na stronie internetowej www.softplast.pl lub w siedzibie Administratora.