TRYMERY
TRYMERY

Oferujemy elektryczne trymery włoskiej firmy Flexa służące do precyzyjnego i szybkiego cięcia elastycznych materiałów. W naszej ofercie znajdziecie trymery do cięcia wzdłużnego
( EXTRIME) jak i rozcinające materiał i wycinające wydruki w osiach XY (seria MIURA) . Posiadamy również krajarki rozcinające nawinięte rolki materiału na mniejsze (TGE,TESIS, STRATOS) . Nasze trymery przystosowane są do ciecia materiałów i elastycznych podłoży, takich jak: papier (również papier laminowany i fotograficzny), folie samoprzylepne powlekane PCW, poliester, poliwęglan, materiały odblaskowe, guma magnetyczna, banery (do 900 g) itp..

Trymery renomowanej, włoskiej firmy FLEXA to propozycja dla wymagających, oczekujących od trymera precyzji, automatyzacji i elastyczności w pracy. Oferujemy urządzenia zaprojektowane z myślą o szybkim, a jednocześnie dokładnym i bezpiecznym cięciu materiału. Za ich wyborem przemawia również jakość zastosowanych podzespołów i komponentów oraz staranne wykonanie, które gwarantują wieloletnią eksploatację bez ryzyka awarii i przestojów.

Trymer do cięcia papieru i tkanin

Trymery, dostępne naszej ofercie, umożliwiają produkcję reklamy na wielu, różnych nośnikach. Poza automatycznym i precyzyjnym cięciem papieru lub tkanin, doskonale sprawdzą się w pracy przy cięciu materiałów takich, jak:

  • folia: poliestrowa, poliwęglanowa, polipropylenowa,
  • banery PVC,
  • guma magnetyczna,
  • tapety ścienne,
  • folie samoprzylepne,
  • wydruki laminowane,
  • wiele innych.

Trymer elektryczny – łatwe cięcie materiału

Trymery FLEXA wyposażone są w liczne systemy ułatwiające pracę operatora. Każdy model dostosowany jest do określonych zadań i pod ich kątem zoptymalizowany. Sterowanie za pomocą ekranu dotykowego, możliwość regulacji prędkości, automatyczne wyrównywanie krawędzi, regulacja docisku noży, podświetlana linia cięcia – to zaledwie kilka z wielu funkcjonalności, które przyspieszają cięcie materiału. Obsługa urządzeń jest prosta i intuicyjna, dzięki czemu nie wymaga szczególnych kwalifikacji.

Trymery do cięcia materiału na rolce

Do tej roli proponujemy trymer TGE, FLEXA STRATOS lub TESIS. Każdy z nich umożliwia szybkie i precyzyjne cięcie materiału nawiniętego na tuby o różnych średnicach. Z ich pomocą można pociąć folie, taśmy, tapety lub tkaniny na rolki o dowolnie wybranej szerokości. Wszystkie trzy trymery są łatwe w obsłudze, a FLEXA STRATOS jest dodatkowo wyposażony w dotykowy panel LCD.

Trymery – bezpieczeństwo w pracy

Producent zadbał nie tylko o doskonałą jakość pracy urządzeń, ale też o bezpieczeństwo operatora podczas ich obsługi. Oferowane przez nas trymery posiadają osłony i zabezpieczenia, które wykluczają zagrożenie skaleczeń i nieszczęśliwych wypadków.