Forsstrom TG 200-1200
Forsstrom TG 200-1200

 

TG 200-1200

Maszyna Forsstrom TG (5-30 kW) składa się z generatora HF z głowicą zgrzewającą zawieszoną na ramie typu C. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach: jako urządzenie stacjonarne lub ruchome ze stołem o dowolnej długości z lub bez rynny do przechowywania materiału. Zawieszona głowica grzewcza maszyny pozostawia dużą ilość miejsca  po bokach urządzenia.
Stacjonarna maszyna TG nadaje się do produkcji na małą skalę oraz do wytwarzania produktów przy których potrzebne jest wiele operacji zgrzewania jak np. detale w namiotach.
Ruchoma maszyna TG nadaje się do produktów o dużej powierzchni. Operator może stać na podłodze z przodu urządzenia lub przemieszczać się wzdłuż stołu na platformie.
Model może być również wyposażony w funkcję poziomej regulacji głowicy (do +/- 0,5 M) i 360° obrotu. Funkcje te oszczędzają czas oraz ograniczają potrzebę operowania materiałem.
Ta wysoko wydajna maszyna  z dużą możliwością dostosowywania do wymagań klienta jest jednym z naszych najbardziej zaawansowanych modeli. Chociaż jest to duża inwestycja, klienci, którzy nabyli tę maszynę, twierdzą, że korzyści płynące
z jej wydajności produkcyjnej przewyższają koszty zakupu urządzenia.

  • Urządzenie stacjonarne lub ruchome
  • Zaawansowana wysoko – wydajna maszyna dla dużych objętości materiału
  • Elastyczna i wydajna produkcja