MR. MAGNUS – Arkusze do druku

MR. MAGNUS

Mr Magnus (oddział Guandong Italia) produkuje i sprzedaje specjalne arkusze plastikowe do druku cyfrowego, suchego tonera i offsetu, w wymiarach od A4 do B1 (70×100 cm), aż po niestandardowe rozmiary.

Jeśli do tej pory drukowałeś tylko na papierze czas wskoczyć w zupełnie nowy wymiar, wymiar Mr. Magnusa!!

 

W ofercie Mr. Magnus znajdziesz:

  • Arkusze magnetyczne i ferromagnetyczne,
  • Arkusze do podświetleń ( backlit),
  • Repozycjonowalne, samoprzylepne arkusze bez kleju z technologią nano-tack
  • Samoprzylepne arkusze z systemem air release i kropkami kleju – seria „dotty”
  • Samoprzylepne arkusze tekstylne, full-PET i wiele innych..

Obejrzyj zdjęcia i dowiedz się, co możesz zrobić z produktami Mr Magnus.

Mr Magnus narodził się z pomysłu aby sprowadzić technologię i potencjał plastikowych mediów do formatów przeznaczonych do druku cyfrowego, suchego tonera i offsetu, pozwalając typografom i wszystkim profesjonalistom druku arkuszowego na otwarcie nowych rynków i odkrycie nowych horyzontów.

Jednak Mr. Magnus to nie tylko produkt!

Wychodząc od doświadczeń Guandong Italia dopracowaliśmy szereg narzędzi, które natychmiast będziesz miał do dyspozycji, aby zwiększyć swój biznes. Dzięki doradztwu naszych specjalistów, poręcznym kolekcjom kieszonkowym, aplikacji, szkoleniom technicznym i wszystkim narzędziom marketingowym, będziesz mógł odkryć nowe horyzonty produkcyjne i handlowe arkuszy z tworzyw sztucznych.

Mr. Magnus, który jest częścią Elvi Holding ma ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji innowacyjnych tworzyw sztucznych o najwyższej jakości przy jednoczesnym zachowaniu kwestii zrównoważonego rozwoju.