NANO-TACK® TECHNOLOGY

Bezklejowe folie samoprzylepne z nano-kropkami (przyssawkami), odpowiednie do druku i zastosowań specjalnych, przeznaczonych do ponownego umieszczania na szkle, ścianach i innych powierzchniach płaskich.

Linia Nano-Tack® Technology, oparta na punktowej lub gładkiej technologii Nano-Tack®, pozwala na tworzenie natychmiastowych ofert promocyjnych, które mogą być łatwo montowane i usuwane przez samych sprzedawców w sposób całkowicie autonomiczny i szybki, oszczędzając czas i pieniądze.

Wszystkie produkty Nano-Tack® Technology mogą być umieszczane na każdej płaskiej, gładkiej powierzchni, np. na witrynach sklepowych, ścianach i innych powierzchniach pionowych, meblach, ekranach, powierzchniach metalowych, pojazdach i wielu innych.

Produkty Nano-Tack® Technology zostały z powodzeniem przetestowane do druku w technologii Eco-solvent, UV i Latex.

12

WALLY®

Prawdziwa naklejka wielokrotnego użytku typu „naklej-odklej” do wszystkich powierzchni.
Bez kleju i bez pęcherzyków powietrza!
Łatwa do wydrukowania, nałożenia i ponownego umieszczenia.

13

NANO-TACK®

Bezklejowa, drukowalna folia samoprzylepna. Jest łatwa do usunięcia i może być używana wielokrotnie. Nadaje się do wszystkich płaskich i gładkich powierzchni, również do grafiki samochodowej.

14

TWOTACK®

Dwustronny materiał samoprzylepny wyposażony w nanotechnologię do szybkiej aplikacji grafiki i obiektów na płaskich powierzchniach.