PLASTIC COLECTION

Plastic Collection to doskonałe rozwiązanie dla aplikacji takich jak: Roll-up, Pop-up, XBanner i banery wiszące.

Produkty we wszystkich liniach wykonane są w sposób gwarantujący większą stabilność, wytrzymałość i płaskość materiałów. Umożliwia to uzyskanie maksymalnych efektów estetycznych, zapobiegając również tzw. efektowi zwijania, który często występuje przy aplikacji kalandrowanego jednowarstwowego PVC.

Absolutna nowość w ofercie Vinyljet, to linia nośników z PVC w 100% pochodzących z recyklingu i nadających się do ponownego przetworzenia, łatwych do druku i cięcia, odpowiednich do produkcji wyświetlaczy, lightboxów i opakowań.

Produkty z serii Plastic Collection nadają się do druku w technologii: Eco-solwent, Latex i UV.

CARBON-BLOCK

CARBON-BLOCK

Nowy kompozyt lightstop do banerów i roll-upów.

MULTILAYER

MULTILAYER

Bestsellerowa linia materiałów do roll-upów i wyświetlaczy.

POLYFLAT®

POLYFLAT®

Trio ultra-miękkich i ultra-płaskich produktów do produkcji nieskazitelnych, trudnopalnych roll-upów, banerów i wyświetlaczy. Cała linia produktów posiada certyfikat DIN 4102-B1.

VINYLJET 100% Recycled and recyclable PVC

VINYLJET 100% Recycled and recyclable PVC

Linia ta jest wykonana w 100% z przetworzonego i nadającego się do recyklingu PVC, łatwego do drukowania i obróbki oraz do wykonywania wyświetlaczy, lightboxów i opakowań.

GREEN AREA 100% PET per Roll-up and displays

GREEN AREA 100% PET per Roll-up and displays

Możliwy jest również nadruk na produktach trwałych! Green Area to nowa , przyjazna dla środowiska ECO linia bez PVC, w kolekcji Plastic Collection. Produkty charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością mechaniczną i absolutną płaskością, która pozostaje stabilna w czasie. Są idealne do tworzenia Roll upów i oszałamiających obrazów podświetlanych!