PRZECINARKA DO ROLEK RIBAMATIC TOP 30

PRZECINARKA ROLKOWA TOP30

Cięcie nadrzędnych rolek na mniejsze sekcje do dokładnego rozmiaru.

Przecinarka TOP30 została opracowana do niezawodnego i dokładnego cięcia włóknin, włókien szklanych, tkanin poliestrowych, płótna dla przemysłu poligraficznego, tkanin sublimacyjnych, w tym 100% poliestru, tkanin odzieżowych z możliwością nadruku oraz materiałów PVC i banerów.

PRZECINARKA ROLKOWA TOP30
PRZECINARKA ROLKOWA TOP30

GŁÓWNE CECHY URZĄDZENIA

 • Można pociąć każdy rodzaj materiału w formie rolki.
 • Mniej wałków, łatwe przenoszenie rolek na rolki.
 • Nie trzeba umieszczać rolki w określonym miejscu na rolkach, wystarczy upuścić ją w dowolnym miejscu.
 • Głowica tnąca blokuje się i odblokowuje automatycznie przed cięciem, unikamy przykręcania śrub blokujących za każdym razem.
 • Automatyczne samoostrzenie, nie trzeba zmieniać ostrza.
 • Wykonaj jedno cięcie w 10″.
 • Cięcie staranne i czyste, brak jakichkolwiek strzępień po cięciu, brak nadtopionych krawędzi.
 • Wysoka precyzja pomiarów – 1 mm.
 • Możliwość cięcia każdego rozmiaru gilz, nie ma potrzeby nawijania rolki przed użyciem urządzenia.
 • Automatyczny system chłodzenia – pistolet powietrzny 0º.
 • System nachylenia ostrza (opatentowany).

PRZECINARKA ROLKOWA TOP30

Maszyna TOP 30 do cięcia wzdłużnego rolek umożliwia bezproblemowe cięcie uszkodzonych gilz wewnętrznych, gdyż nie ma potrzeby ponownego nawijania tkanin przed użyciem maszyny, można ciąć każdy rozmiar gilzy kartonowej. Ze względu na to, że ciężkie rolki są przystosowane do załadunku na kołyskę, unika się problemów z uszkodzonymi rdzeniami.

TOP30 została zaprojektowana do obróbki wszelkiego rodzaju materiałów w rolkach, ostrze przecina materiał i gilzę w ciągu zaledwie kilku sekund. Materiał jest łatwo umieszczany na kołysce rolkowej, dzięki czemu proces ten jest bezpieczny i łatwy do przeprowadzenia przez pracownika.

Top 30 do cięcia materiałów została specjalnie zaprojektowana do cięcia rolek mediów cyfrowych, takich jak: Banery PVC, tkaniny poliestrowe, winyl, a także surowce takie jak włókno szklane i włókno węglowe, dywany, filce lub tkaniny. Obecnie rynek gumowy stał się jednym z naszych głównych sektorów, wykonując rolki EPDM, które muszą być cięte na różne szerokości. Producenci bitumu i rolek asfaltowych muszą również przycinać rolki dla swoich klientów.

W pełni automatyczna ostrzałka ostrzy obie strony ostrza, dzięki czemu jest ono zawsze gotowe do cięcia. Gdy ostrze nie tnie
z powodu zużycia, nie ma potrzeby jego wymiany – wystarczy nacisnąć przycisk ostrzałki 10 sekund na panelu sterowania i ostrze jest znów gotowe do pracy.
Regulowany system nawilżania ostrza jest montowany, aby utrzymać ostrze w chłodzie podczas cięcia – ten system 0ºC zapobiega nagrzewaniu się ostrza podczas procesu cięcia.
Cyfrowy licznik pozwala zobaczyć rozmiary szerokości cięcia, z opcją ustawienia punktu 0, maszyna zatrzymuje się automatycznie na zaprogramowanym rozmiarze.

DANE TECHNICZNE:

Waga:do 200kg
Głowica: 1 do 2 głowic
Moc:480V - 400V - 240V - 120V
Długość rolki: 3,2m (max. do 5m)
Max średnica rolki:do 30cm
Stopień automatyzacji: Półautomatyczny / Automatyczny

ZASTOSOWANIE

SEKTOR PRZEMYSŁU:
Odzież, Producenci wyrobów asfaltowych, Rolety, Przemysł przetwórczy, Druk cyfrowy, Gumy Epdm, Materiały do wyrobów dmuchanych, Reklama wewnętrzna i zewnętrzna, Namioty PVC, Producenci pokryć dachowych, Osłony przeciwsłoneczne, Producenci plandek

MATERIAŁ:
Markizy, Backlit, Blackout, Folia bąbelkowa, Płótno, Włókna węglowe, Tkaniny powlekane, Tkaniny zimozielone, Tkaniny i tekstylia, Filc, Włókno szklane, Folie, Materiał podłogowy, Pianka, Frontlit, Uszczelka, Keder, Siatka, Siatki, Materiały opakowaniowe, Poliester, Włókna Prepreg, Guma, Materiał PVC, Winyl, Tworzywa sztuczne