REVITA

Materiały do druku w 100% pochodzące z recyklingu i nadające się do ponownego przetworzenia, które są naprawdę przyjazne dla środowiska.

ReVita® to pierwsza w historii gama produktów wykonana w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu i nadających się do ponownego przetworzenia. Doskonale uosabia naszą filozofię Greenlife® i jest w istocie wynikiem starannego i odpowiedzialnego zarządzania procesami produkcyjnymi pod kątem ochrony środowiska i gospodarki cyrkulacyjnej.z myślą o ochronie środowiska i gospodarce cyrkulacyjnej.

Zrównoważony rozwój i drukowanie w dobrym stylu są wreszcie możliwe!

Z ReVita® Artistic i Puro można tworzyć wspaniałe obrazy i dekoracje ścienne; z ReVita® Tack Puro – szereg antypoślizgowych bieżników z certyfikatem R10 i pionowych grafik, które można usunąć i ponownie nakleić; i wreszcie z ReVita® Banner – super lekkie i wytrzymałe banery zewnętrzne.

Wszystkie produkty marki ReVita® aktywnie wspierają Fundację 4OCEAN której celem jest ochrona i oczyszczanie mórz i oceanów

REVITA®

REVITA®

Materiały do druku w 100% pochodzące z recyklingu i nadające się do ponownego przetworzenia, które są dobre dla środowiska!

Zobacz wideo!

Spójrz jak łatwo jest zaoszczędzić czas i pieniądze z narzędziami i taśmami Guandong.