Taśma PVC 50 mm z UCHWYTAMI

TAŚMA POLIESTROWA Z UCHWYTAMI POWLEKANA PVC

Taśma poliestrowa z uchwytami, pokryta warstwą PVC.

CECHY:

  • Taśma poliestrowa powlekana PVC z  15 cm uchwytami  (pętlami)  w postaci  uwolnionych ze splotu włókien
  • Uchwyty na taśmie umożliwiają montaż materiałów  do rusztowań i innych konstrukcji, poprzez przewlekanie przez nie linki expandor lub sznura,
  • Montaż jest łatwiejszy, szybszy
  • Materiał PVC razem z taśmą można oddać do recyklingu.

 

ZASTOSOWANIE:

 

– wielkoformatowe statki,

– banery

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Szerokość taśmy:50 mm
Długość uchwytu:150mm
Odległość między uchwytami150mm
Wytrzymałość uchwytu na rozciąganie:175 kg
Kolor:Biały
Długość rolki taśmy:100m
Technologia nagrzewania taśmy:gorące powietrze, wysoka częstotliwość

Wielkoformatowe reklamy, banery reklamowe to nowoczesny i jednocześnie świetny sposób przekazu docierający do rzeczy konsumentów. Jednak, aby tego typu reklamy spełniały swoją rolę, konieczny ich właściwy montaż. Taśma z uchwytami wykonana z wysokiej jakości poliestru stanowi idealne rozwiązanie mocujące wielkogabarytowych siatek czy banerów.

Produkowana przez nas taśma z uchwytami została dodatkowo pokryta warstwą z PVC, której celem jest wzmocnienie i zwiększenie trwałości oraz wytrzymałości. Poli chlorek winylu (PVC) charakteryzuje się bowiem bardzo dobrymi własnościami termoplastycznymi i wytrzymałościowymi w trakcie eksploatacji. Uchwyty, w postaci uwolnionych ze splotu włókien mają 15 cm długości i są wysoce odporne na rozciąganie, bowiem są w stanie utrzymać naciąg równoważny 175 kg.

Taśma z uchwytami wytwarzana jest z wykorzystaniem technologii nagrzewania gorącym powietrzem o wysokiej częstotliwości, jednej z najlepszych metod łączenia tkanin z tworzyw sztucznych. Podczas tego procesu dochodzi do tzw. przepalenia łańcuchów polimerowych, które się przenikają i spajają tworząc w efekcie bardzo zwartą i trwałą strukturę.

Oferowana przez nas taśma z uchwytami produkowana jest w rolkach o długości 100m i w szerokości 50mm. W całości także może być poddana procesom recyclingu.

Jakie są podstawowe zalety stosowania produkowanej przez nas taśmy z uchwytami?

  • możliwość montażu materiału do rusztowań i przygotowanych konstrukcji w wyjątkowy prosty sposób – poprzez przewlekanie przez chwyty linek expandera lub sznura
  • szybkość montażu – dzięki prostej, ale wytrzymałej konstrukcji naszej taśmy z uchwytami montaż baneru czy reklamy wielkoformatowej jest zdecydowanie szybszy, prosty i znacząco wpływa na tempo prowadzonych prac montażowych,
  • odpowiednia odległość pomiędzy uchwytami taśmy pozwala na równomierny naciąg i dokładny montaż materiału na konstrukcji.

Montaż reklam wielkogabarytowych z wykorzystaniem naszej taśmy z uchwytami nie stanowi problemu nawet dla mniej wprawnych montażystów. Jest trwała, wytrzymała i solidnie wykonana.