W dniach 21–24 kwietnia 2026 r. we Frankfurcie nad Menem odbędzie się najważniejsze wydarzenie w branży tekstyliów technicznych – targi Techtextil. Zespół SoftPlast będzie obecny na miejscu, aby wspierać Państwa wiedzą techniczną na stoiskach naszych kluczowych dostawców.
Choć w tej edycji nie posiadamy własnego stoiska, będziemy do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania targów. To doskonała okazja, aby wspólnie przyjrzeć się najnowszym rozwiązaniom technologicznym, zobaczyć maszyny w ruchu i porozmawiać o optymalizacji procesów produkcyjnych w Państwa firmach.
Gdzie znajdą Państwo naszych partnerów?
Zapraszamy do odwiedzenia stoisk liderów rynku, których reprezentujemy w Polsce:
- Forsstrom (Hala 12.0, stoisko B40) – światowy lider w dziedzinie zgrzewania wysokiej częstotliwości (HF).
- Klieverik (Hala 12.0, stoisko D13) – specjalistyczne kalandry do transferu i powlekania
- Carmo (Hala 12.0, stoisko A44) – producent najwyższej klasy komponentów, oczek i akcesoriów z tworzyw sztucznych.
- Bowmer Bond (Hala 11.1, stoisko B78) – innowacyjne brytyjskie taśmy powlekane PVC (marka Secubond®)
- Ribamatic (Hala 8.0, stoisko C53) – eksperci w dziedzinie systemów do precyzyjnego cięcia i przewijania tkanin technicznych.
Zapraszamy do kontaktu i wspólnych konsultacji
Na miejscu we Frankfurcie będzie na Państwa czekał nasz kolega, Piotr Rusiecki. Piotr chętnie z Państwem porozmawia, doradzi w kwestiach technicznych i pomoże dobrać rozwiązania najlepiej dopasowane do Państwa aktualnych potrzeb produkcyjnych.
Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu w celu umówienia dogodnej godziny spotkania:
Piotr Rusiecki 📞 tel: +48 780 773 437 📧 e-mail: piotr.rusiecki@softplast.pl
Do zobaczenia we Frankfurcie!
Zespół SoftPlast
Comments are closed here.