PRZECINARKA DO ROLEK RIBAMATIC TOP 30 5M

PRZECINARKA ROLKOWA TOP30 5m

Przecinarka do rolek o dużych gabarytach .

Top 30 5m jest przecinarką dedykowaną dla rynków szerokoformatowych, takich jak geotekstylia, jest to odpowiedź na potrzeby tego rynku w zakresie szerszych maszyn do cięcia najbardziej skomplikowanych rolek.

GŁÓWNE CECHY URZĄDZENIA

 • Bezwałkowa maszyna do cięcia rolkowego
 • Łatwe i bezpieczne ładowanie rolki.
 • Można pociąć każdy rodzaj materiału w formie rolki.
 • Do 5 metrów szerokości rolki.
 • Ekran dotykowy HMI – Lista materiałów.
 • Mniej wałków, łatwe przenoszenie rolek na rolki.
 • Nie ma potrzeby umieszczania rolki w określonym miejscu na rolkach, wystarczy upuścić ją w dowolnym miejscu.
 • Głowica tnąca blokuje się i odblokowuje automatycznie przed cięciem, unikamy przykręcania śrub blokujących za każdym razem.
 • Automatyczne samoostrzenie, nie trzeba zmieniać ostrza.
 • Wykonaj jedno cięcie w 10″.
 • Staranne i czyste cięcie, brak jakichkolwiek strzępień po cięciu, brak nadtopionych krawędzi.
 • Wysoka precyzja pomiarów – 0,01 mm.
 • Możliwość cięcia każdego rozmiaru gilz, nie ma potrzeby przewijania rolki przed użyciem urządzenia.
 • Automatyczny system chłodzenia – pistolet powietrzny 0º.
 • System nachylenia ostrza (opatentowany).

PRZECINARKA ROLKOWA TOP30 5M

Rolki kołyskowe zapewniają łatwy i bezpieczny proces obsługi, bez konieczności wprowadzania rolki do wnętrza wału lub trzpienia. Rolka może być obsługiwana w dowolnym miejscu, ponieważ istnieją dwa panele inox, które zapobiegają ruchowi osiowemu rolki podczas cięcia i które mogą być otwarte w 360º jeśli zajdzie potrzeba cięcia szerszych rolek.
Operator po prostu naciska przycisk z panelu sterowania, a cała głowica tnąca odblokowuje się i przesuwa do krawędzi rolki. Kiedy operator zdejmie palec z przycisku, głowica tnąca blokuje się automatycznie i jest gotowa do cięcia, nie trzeba za każdym razem przykręcać i odkręcać.

Opracowaliśmy wydajny proces dla klientów na całym świecie: ekran HMI daje możliwość konfiguracji z ustawieniami dla różnych rodzajów materiałów, operator wybiera tylko odpowiedni materiał z listy, a wszystkie wartości ładują się automatycznie. System ten optymalizuje pracę, jest szybszy i pozwala uniknąć błędów cięcia ze strony pracowników.
Przecinarka do rolek TOP 30 5m pozwala bez problemu ciąć uszkodzone gilzy wewnętrzne, co pozwala uniknąć używania przecinarek wałkowych z rdzeniami do 5-metrowych rolek. Nie ma potrzeby ponownego przewijania tkanin przed użyciem maszyny, można ciąć każdy rozmiar kartonowej gilzy.

Ta przecinarka jest specjalnie zaprojektowana do cięcia rolek mediów cyfrowych, takich jak: Banery PVC, tkaniny poliestrowe, plandeki, tkaniny powlekane.

Przecinarka została zaprojektowana do obróbki wszelkiego rodzaju materiałów w rolkach, ostrze przecina materiał i gilzę w ciągu zaledwie kilku sekund. Rolka z materiałem jest łatwo umieszczana na kołysce rolkowej, dzięki czemu proces ten jest bezpieczny i łatwy do przeprowadzenia przez pracownika.

DANE TECHNICZNE:

Waga:do 200kg
Głowica: 1 do 2 głowic
Moc:480V - 400V - 240V - 120V
Długość rolki: do 5m
Max średnica rolki:do 32cm
Stopień automatyzacji: Ręczna / Półautomatyczna / Automatyczna

ZASTOSOWANIE

SEKTOR PRZEMYSŁU:
Odzież, Producenci wyrobów asfaltowych, Rolety, Przemysł przetwórczy, Druk cyfrowy, Gumy Epdm, Materiały do wyrobów dmuchanych, Reklama wewnętrzna i zewnętrzna, Namioty PVC, Producenci pokryć dachowych, Osłony przeciwsłoneczne, Producenci plandek

MATERIAŁ:
Markizy, Backlit, Blackout, Folia bąbelkowa, Płótno, Włókna węglowe, Tkaniny powlekane, Tkaniny zimozielone, Tkaniny i tekstylia, Filc, Włókno szklane, Folie, Materiał podłogowy, Pianka, Frontlit, Uszczelka, Keder, Siatka mesh , Siatki, Materiały opakowaniowe, Poliester, Włókna prefabrykowane, Guma, Materiały plandekowe, PVC, Winyl, Tworzywa sztuczne