14 lutego 2022 - 9:33, by , in Aktualności z firmy SoftPlast, Comments off

Rynek ochrony przeciwsłonecznej kwitnie, a pergola BioClimatic zyskuje na popularności. Matic – hiszpański producent maszyn do produkcji osłon okiennych jest naocznym świadkiem tego trendu.

Kto nie chciałby przedłużyć czasu spędzanego na świeżym powietrzu? To obietnica, którą daje BioClimatic Pergola. Dzięki bocznym osłonom chroni przed wiatrem i zapewnia cień.

Z raportu Interconnection Consulting wynika, że ​​rynek pergoli BioClimatic szybko rośnie w ostatnich latach. Na siedmiu głównych rynkach europejskich osiągnął nowy szczyt, sprzedając w 2020 r. około 40 000 elementów – https://www.interconnectionconsulting.com/en/news/bioclimatic-pergolas-in-europe-top7/

Zatem ochrona boczna za pomocą paneli z zamkami błyskawicznymi tzw. Zip-Screens jest koniecznością.

Wśród różnych rodzajów ochrony bocznej oferowanej z pergolą BioClimatic najbardziej popularne są Zip-Screens: dwa z trzech są sprzedawane z funkcją zip-screen. Firma Matic jest naocznym świadkiem tego trendu, otrzymując coraz większą liczbę zamówień na maszyny od firm, które chcą mieć swój udział w rynku BioClimatic, lub od producentów Pergoli, którzy chcą dodać funkcje zip-screen do swoich konstrukcji.

Dobrej jakości materiał ekranu typu screen użyty do zip-screen powinien być bardzo stabilny i mieć dobrą odporność na promieniowanie UV. Po bokach ekranu zostanie wgrzany zamek błyskawiczny a następnie włożony w system szyn, który pozwoli użytkownikowi końcowemu bezproblemowo otwierać i zamykać boki pergoli.

Jak wykonać panel z zamkiem błyskawicznym do ochrony osłony bocznej?

  • Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji maszyn dla branży osłon przeciwsłonecznych, Matic ułatwia wydajne wytwarzanie osłon z użyciem zamków błyskawicznych.
  • Dysponujemy maszynami potrzebnymi do wyprodukowania idealnego panelu z zamkiem: od wycinania panelu, przez zgrzewanie góry i dołu, a na końcu wgrzania zamka po bokach.
  • Wszystkie maszyny są automatyczne: cięcie XY, zgrzewanie kieszeni, ładowanie parametrów produkcyjnych itp.
  • Dzięki funkcji Przemysłu 4.0 maszyny mogą łączyć się z systemem ERP, śledzić produkcję, zarządzać produkcją na odległość i uzyskać zdalne wsparcie od Matic.
  • Wysoka jakość: kwadratowe cięcia, mocny i płaski szew, dokładność.
  • Zaawansowane opcje funkcji: technologia „seamless” pozwalająca uzyskać niewidoczny zgrzew; możliwość zgrzania płaskich zakładek ( 0 mm ) oraz podwójnych kieszeni.

Obejrzyj film, aby zobaczyć, w jaki sposób można łatwo wyprodukować osłonę zip-screen za pomocą maszyn Matic bez konieczności posiadania wykwalifikowanego operatora.

Możesz również wybrać naszą zgrzewarkę: PERSEO, zwłaszcza jeśli nie masz kompresora i chcesz uniknąć kłopotów z jego zakupem i instalacją, a także uniknąć niepotrzebnego hałasu. Dzięki temu urządzenie jest również bardziej przyjazne dla środowiska.

Więcej informacji:

SoftPlast
About author:

Comments are closed here.