TEXTILE COLECTION

W ofercie Textile Collection znajdują się bawełniane i poliestrowe płótna do wydruków fotograficznych i reprodukcji artystycznych, tkaniny przeznaczone do podświetleń, flag, banerów oraz wszechstronne technologicznie Texony i tkaniny specjalne.

Absolutna nowość: Naomi, to jedyny pakiet tekstyliów all-in-one wykonanych z przędzy PCT, która nadaje strukturze tkaniny o 20% większą wytrzymałość mechaniczną i zwiększa odporność termiczną o dodatkowe +18° C. Pozwala to na znacznie szybszy i bardziej wydajny druk sublimacyjny.

Produkty z gamy Textile Collection nadają się do druku w technologii Eco-solvent, Latex i UV. Tkaniny Naomi zostały z powodzeniem przetestowane w technologii Latex, UV oraz sublimacji bezpośredniej i transferowej.

COTTON CANVAS

COTTON CANVAS

Materiały wykonane z naturalnej przędzy bawełnianej tworzące efekt „bawełnianego splotu”, idealne do reprodukcji oraz artystycznych i fotograficznych wydruków.

POLYESTER CANVAS

POLYESTER CANVAS

Ultra stabilne, odporne na wilgoć tkaniny, które gwarantują najwyższą wydajność druku dla każdej aplikacji.

BACKLIT FABRICS for light-box frames and silicone edges

BACKLIT FABRICS for light-box frames and silicone edges

Grupa produktów przeznaczonych specjalnie do wzmacniania obrazów montowanych w podświetlanych ramach, gwarantująca ich szybką i łatwą wymianę, nawet przez niewykwalifikowany personel.

POLYESTER FLAG

POLYESTER FLAG

Drukowanie flag za pomocą druku cyfrowego jest teraz możliwe!
Tkaniny przeznaczone dla flag lub innych konstrukcji , odpowiednie dla wszystkich rodzaj tuszy. rodzajów tuszu.

SPECIAL CANVAS

SPECIAL CANVAS

Włókniny, tkaniny wytłaczane i samoprzylepne, gładki i szorstki poliester powlekany.
Jeśli potrzebujesz nieszablonowej aplikacji, to trafiłeś we właściwe miejsce!

NAOMI – All-in-one textiles

NAOMI – All-in-one textiles

Frontlit, Backlit, Black Back i Flag: to zestaw samogasnących tekstyliów klasy B1, dzięki którym można wykonać dowolną aplikację soft signage.