WINDY KONTROLNE

WINDY KONTROLNE

Windy kontrolne OLIMPO służą do pomiaru cięcia i kontroli jakości zasłon, paneli i rolet.
Dzięki solidnej konstrukcji, winda dokładnie i stabilnie podnosi i opuszcza zasłony lub rolety, tak aby operator mógł sprawdzić jakość i uzyskać odpowiedni efekt końcowy.

Windy kontrolne OLIMPO służą do pomiaru cięcia i kontroli jakości zasłon, paneli i rolet.

Dzięki solidnej konstrukcji, nasze windy kontrolne dokładnie i stabilnie podnoszą i opuszczają zasłony lub rolety, tak aby operator mógł sprawdzić jakość i uzyskać odpowiedni efekt końcowy.

>Poprzez zastosowanie windy możliwe jest dokładne sprawdzenie tkaniny pod względem wytrzymałościowym czy jakości wykonania. Dzięki nowoczesnemu i łatwemu w obsłudze mechanizmowi cała operacja przebiegnie sprawnie i dokładnie.

W swojej ofercie posiadamy dwa rodzaje wind kontrolnych, różnią się od siebie możliwościami i zastosowaniem.

Windy kontrolne – OLIMPO 

Stosowana do sprawdzania różnego rodzaju rolet. Dzięki możliwości zamontowania dodatkowych uchwytów jesteś w stanie przetestować więcej niż jedną roletę na raz.

Dzięki zastosowanej technologii możliwe jest sprawdzenie wszystkich rodzajów rolet – zarówno rolety zwijane wolnowiszące, dzień-noc i inne.

Windy kontrolne – OLIMPO CURTAIN

Poza samą kontrolą maszyna umożliwia także dokładne cięcie. Stosowana zarówno do rolet jak i zasłon czy kurtyn. Po zamontowaniu materiału na zaciskach winda unosi go do góry. Operator może stabilnie zablokować zasłonę na spodzie, po czym dokładnie przyciąć, dzięki integracji specjalnego noża.<

Obie windy kontrolne stworzone są z niezwykłą precyzją, z zastosowaniem najnowszych technologii, aby w zawsze niezawodny sposób mogły pomóc przy sprawdzaniu rolet czy cięciu zasłon.

Więcej informacji na temat wind kontrolnych można znaleźć wchodząc w szczegóły konkretnej windy znajdujących się powyżej.