Znaki drogowe
Maszyny do produkcji znaków drogowych
Kompletna linia urządzeń do produkcji znaków drogowych, znaków bezpieczeństwa i oznakowania miejsc pracy.

MILLENIUM

LAMINATOR Z PODWÓJNYM GRZANIEM DLA DUŻYCH PRODUKCJI (do 140°C)

Zastosowanie folii ochronne na zadrukowanych rolkach odblaskowych, taśmie aplikacyjnej i samoprzylepnym winylu chroni przez zużyciem przez czynniki zewnętrzne, dla wysokiej trwałości i bardziej zautomatyzowanej produkcji.

EASY LIGHT WI-FI – EASY SIGN

LAMINATOR Z PODGRZEWANYM GÓRNYM WAŁKIEM DO PRODUKCJI ŚREDNIEJ WIELKOŚCI

Zastosowanie folii ochronnej na zadrukowanych rolkach odblaskowych, taśmie aplikacyjnej i samoprzylepnym winylu chroni przed zużyciem przez czynniki zewnętrzne, zapewnia wysoką trwałość i bardziej zautomatyzowaną produkcję.

MLN

APLIKATOR PŁASKI

Szybki i precyzyjny montaż zadrukowanych folii odblaskowych, taśm aplikacyjnych i samoprzylepnych płyt winylowych, na znakach/panelach

MIURA

AUTOMATYCZNA PRZECINARKA XY

Bardzo szybkie i zautomatyzowane cięcie z rolki na arkusze ( Cięcie XY ) zadrukowanych i niezadrukowanych folii.

ECTR 500

APLIKATOR FOLII ODBLASKOWYCH

Służy do aplikacji folii odblaskowej na powierzchniach okrągłych takie jak tyczki slalomowe, bariery para przepustowe i inne

TESIS – TGE

PRZECINARKA DO ROLEK I FOLII

Doskonała pomoc przy cięciu rolkowym folii odblaskowych, taśm aplikacyjnych i samoprzylepnych folii winylowych poprzez tworzenie rolek o pożądanych rozmiarach bez marnowania materiału.

PIONOWE ZNAKI DROGOWE
ZNAKI BEZPIECZEŃSTWA
OZNAKOWANIE MIEJSC PRACY

Rozwiązania Flexa SIGN dzięki pełnej zgodności z obowiązującymi przepisami budowlanymi, pomagają producentom pionowych znaków drogowych, znaków bezpieczeństwa i oznakowania miejsca pracy.

Szeroka gama urządzeń, dostępnych w różnych modelach, w zależności od wielkości produkcji i potrzeb, dopasowana do kolejnych etapów produkcji znaków: nakładanie folii ochronnej na materiał odblaskowy, montaż zadrukowanej folii na panelu, ręczne lub zautomatyzowane cięcie materiału odblaskowego.

LAMINATORY NA GORĄCO (do 140°C) i LAMINATORY ZPODGRZEWANYM GÓRNYM WAŁKIEM (do 60°C) – DO NAKŁADANIA FOLII LAMINACYJNEJ na wydrukowany materiał odblaskowy w celu ochrony przed warunkami atmosferycznymi i zagwarantowania jego właściwości przez długi czas.

Dzięki laminowaniu na gorąco i naszej technologii jesteśmy w stanie kontrolować prędkość, temperaturę, naprężenie materiału (za pomocą certyfikowanych przyrządów), w zależności od rodzaju materiału i zapewnić doskonały efekt, który spełnia wymagania światowych producentów.

APLIKATORY PŁASKIE – APLIKACJA NA PANELACH folii odblaskowej, taśmy aplikacyjnej i samoprzylepnego winylu. Aplikacja jest bardzo precyzyjna, szybka i bezbłędna, skracając czas pracy (idealna do znaków wielkoformatowych).

Panele, niezależnie od ich wymiarów, nie wymagają przenoszenia, co zwiększa praktyczność i prostotę zastosowania, zmniejszając potrzebną przestrzeń roboczą.

AUTOMATYCZNY XY TRYMER DO CIĘCIA NA ARKUSZE

Zwiększ produktywność dzięki poziomemu i pionowemu cięciu folii odblaskowej z rolki na arkusze o pożądanym rozmiarze.

PRZECINARKA DO ROLEK – ZERO ODPADÓW

Rolki folii odblaskowej, taśmy samoprzylepnej i samoprzylepnego winylu są zawsze dostępne w zależności od rodzaju znaków bez marnowania materiału.

Zapasy różnych rozmiarów folii można znacznie zmniejszyć, ponieważ tylko rolki o maksymalnym rozmiarze mogą być przechowywane w magazynie i mogą być cięte w dowolnym momencie.

Projektujemy specjalne maszyny zgodnie z potrzebami klientów