Nasze maszyny na targach R+T Stuttgart 2024 – relacje z targów.
6 marca 2024 - 10:52, by , in Aktualności z firmy SoftPlast, Comments off

Prezentacja maszyny KRATOS oraz stółu do cięcia M1-PC - relacja z targów R+T

KRATOS to prawdziwy król wśród maszyn firmy @Matic.

👑 Modułowa linia KRATOS wyznacza nowe standardy w branży oferując szybkie, wydajne i elastyczne pakowanie.

📦 Kolejnym zaprezentowanym produktem podczas targów R+T był stół do cięcia M1-PC, czyli najwyższy standard cięcia tkanin technicznych.

✂️ Cięcie poliestrów, screenów tkanin black-out i Zebra z M1-PC to czysta przyjemność.

👍 Szczegółową specyfikację M1-PC znajdziesz na stronie: https://softplast.pl/stol-do-ciecia-m1-pc/

Maszyny Forsstrom - TDW - FG120 - CP9 - Relacja z targów R+T -

Ogromne zainteresowanie zgrzewarką TDW (5-25 kW) od @Forsstrom podczas tegorocznej edycji targów R+T w Stuttgarcie to dla nas żadne zaskoczenie – w końcu to jedna z flagowych maszyn firmy.

🔝 TDW to doskonałe rozwiązanie do produkcji dużych formatów z długim, prostym zgrzewem takich, jak m.in. namioty, plandeki samochodowe, billboardy.

🚀 Kolejnym hitem był generator wysokiej częstotliwości FG120 z prasą CP9 przeznaczoną do dziurkowania i jednostronnego zgrzewania oczek. Pełną ofertę zgrzewarek o wysokiej częstotliwości znajdziesz na stronie: 🔗 www.softplast.pl/zgrzewarki-wysokiej-czestotliwosci-hf

Komponenty do rolet Clip Zip i Aviasta - Relacja z targów R+T

Komponenty do rolet Clip Zip i Aviasta od @Plastex zaprezentowane podczas targów R+T w Stuttgarcie podbiły nie tylko nasze serca!

❤️ Plastex zaprezentował m.in. jedną ze swoich nowości, czyli opatentowany standard mocowania i rolet Aviasta® oraz system pionowej prowadnicy przesuwnej ClipZip dla rolet typu zip screen.

🆕 Dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów termoplastycznych komponenty Plastex zapewniają niezwykłą trwałość, wysoką estetykę oraz łatwość montażu i demontażu rolet, markiz i osłon okiennych. 🪟 Wszystkie nowości znajdziesz na naszej stronie

➡️ www.softplast.pl/komponenty-do-rolet-i-markiz-plastex/

Ribamatic - Przecinarka rolkowa TOP30 - przecinarka i przewijarka ARTIK PRO - relacja z targów R+T

Przecinarka rolkowa TOP30 @Ribamatic to prawdziwy 🔝 wśród przecinarek! Maszyna zapewnia ostre i niezawodne cięcie rolek z włóknin, włókien szklanych, tkanin poliestrowych, płótna dla przemysłu poligraficznego oraz tekstylnego.

✂️ TOP30 odznacza się wyjątkową precyzją pomiarów i idealnie ostrym cięciem. 📏 Podczas targów firma zaprezentowała także m.in. przecinarkę i przewijarkę ARTIK PRO, czyli jedną z najlepszych konstrukcji do przetwarzania m.in. rolek folii winylowych i okiennych.

🪟 Naszą ofertę przecinarek znajdziesz na stronie ➡️ www.softplast.pl/przecinarki-do-rolek/

SoftPlast
About author:

Comments are closed here.