Przecinarki do rolek Ribamatic

PRZECINARKI DO ROLEK RIBAMATIC

Przecinarki do rolek Ribamatic
Przecinarki firmy Ribamatic są łatwe w obsłudze, nie wymagają dużej konserwacji, mogą być stosowane do wszystkich rodzajów materiałów i mają wyższą wydajność niż inne maszyny konkurencyjne dostępne na rynku. System bezwałowy pozwala na wykonanie cięcia w kilka sekund.

Seria TOP
Przecinarki z serii TOP są najczęściej używanymi maszynami na rynku. Zostały opracowana do niezawodnego i dokładnego cięcia w zaledwie kilka sekund włóknin, włókien szklanych, tkanin poliestrowych, płótna, tkanin sublimacyjnych, w tym 100% poliestru, tkanin odzieżowych z możliwością nadruku oraz materiałów PVC i banerów.

Świetnie nadają się w różnych sektorach przemysłu, min.: Odzież, Producenci wyrobów asfaltowych, Rolety, Przemysł przetwórczy, Druk cyfrowy, Gumy Epdm, Materiały do wyrobów dmuchanych, Reklama wewnętrzna i zewnętrzna, Namioty PVC, Producenci pokryć dachowych, Osłony przeciwsłoneczne, Producenci plandek.

Przecinarka MASSIVE – Następna generacja w pełni automatycznych przecinarek do rolek
Przecinarki MASSIVE są automatyczne i w pełni programowalne, wydajne, oszczędzające czas, z minimalnym wykorzystaniem personelu i sprzętu. Stosowane w sektorach przemysłu: Kompozyty, Geotekstylia, Producenci materacy, Podłogi i pokrycia dachowe – kompozyty.

Tną następujące materiały: Mata dwuosiowa, Włókna węglowe, Dywany, Mata z włókna ciętego, Tkaniny filcowe, Włókno szklane, Włókniny, Polipropylen, Worki z piaskiem, Mata trójosiowa, Włókno szklane, Tkaniny polietylenowe, Tkaniny polipropylenowe

Przecinarka ICON
ICON jest właściwym automatyczną obcinarką rolkową do cięcia dużych średnic rolek papieru i winyli PVC. Jej system obsługi pozwala na sprawne, bezpieczne i szybkie cięcie. Świetnia sprawdza się w takich branżach, jak: Producenci tkanin powlekanych, Papiernie, Magazyny papiernicze, Ochrona przeciwsłoneczna, Tekstylia techniczne, Producenci wykładzin PVC i tkanych.

Można nią ciąć materiały takie jak: Backlit, Blackout, Tkaniny powlekane, Tektura falista, Tkaniny Evergreen, Frontlit, Papier Kraft, Mesh, Papier pakowy, Rolki papieru sublimacyjnego, Plandeki na ciężarówki, Biały papier.

Przecinarka STELLAR
W pełni automatyczna maszyna do cięcia rolkowego STELLAR została zaprojektowana z myślą o wysokich wymaganiach dotyczących wydajności i jakości cięcia, więc maszyna jest specjalnie przystosowana do dużych nakładów produkcyjnych.

Zaawansowana technologia zastosowana w tej maszynie do cięcia rolek nadrzędnych pozwala nabywcy być konkurencyjnym i oferować wysokiej jakości dostawy rolkowe. STELLAR jest najlepszą przecinarką do rolek dla przemysłu skórzanego, sektora medycznego i zdrowotnego, producentów osłon twarzy lub masek ochronnych, a także producentów szlafroków lub fartuchów ochronnych.

Przecinarka z przewijarką ARTIK
ARTIK to najlepsza propozycja do przetwarzania m.in. rolek folii winylowych i okiennych, redukuje stan magazynowy tnąc i nawijając na bieżąco, umożliwia szybkie dostawy w krótkim czasie.

Artik odpowiedni jest do materiałów takich jak: Folie Bopp, Folie Lexan, Papier magnetyczny, Taśmy maskujące, Papier fotograficzny, Papiery fotograficzne, Winyl wrażliwy, Winyl do nadruków, Tapety, Folie okienne Pet, Folie Ppf

ARTIK jest najlepszym rozwiązaniem dla producentów reklamy, folii samoprzylepnych, w przemyśle oklejania samochodów, druku cyfrowego oraz dla przetwórców i producentów folii, sprzedawcy folii okiennych Ppo oraz folii krystalicznych.