REKLAMA

Maszyny i akcesoria do produkcji reklamy

Reklama zewnętrzna to reklama umieszczana poza miejscem zamieszkania konsumenta. Jej zadaniem jest dotarcie do konsumentów, kiedy są oni poza domem.

Reklama zewnętrzna jest prezentowana na specjalnie do tego przeznaczonych nośnikach reklamy: tablicach reklamowych, billboardach, citylightach, słupach ogłoszeniowych, nośnikach zamocowanych na wiatach przystankowych czy kioskach, tablicach elektronicznych, telebimach itp. Maszyny do produkcji reklam przygotują wszelkie reklamy zewnętrzne do prezentacji właśnie w takich miejscach.

Niestandardowym rozwiązaniem w reklamie zewnętrznej jest reklama ambientowa: opakowywanie budynków lub reklama wielkoformatowa z wykorzystaniem form trójwymiarowych.

Dzięki naszym maszynom do produkcji reklam stworzysz dla swoich klientów niezapomniane reklamy które na zawsze utrwalą się w ich pamięci.

Dostarczanie innowacyjnych rozwiązań i promowanie zrównoważonego rozwoju to dwie integralne części naszej strategii. W obu z nich nasi partnerzy i dostawcy odgrywają kluczową rolę. W poszukiwaniu nowych pomysłów i sposobów efektywnego ich wykorzystania sięgamy po zewnętrzna partnerstwa strategiczne, które pozwalają nam docierać do szerokiej grupy potencjalnych odbiorców którzy poszukują maszyn do produkcji reklam.

AKCESORIA

AUTOMATY SZYJĄCE

KALANDRY

LAMINATORY

TRYMERY

STOŁY DO CIĘCIA

ZAKUWARKI DO OCZEK

ZGRZEWARKI NA GORĄCE POWIETRZE

ZGRZEWARKI IMPULSOWE

ZGRZEWARKI WYSOKIEJ CZĘSTOTLIWOŚCI

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej klasy, nowoczesne maszyny do produkcji reklam w różnorodnej formie. Z ich pomocą nie tylko szybko, sprawnie i bezpiecznie, ale też precyzyjnie przygotujecie i wykończycie materiały do produkcji reklamy zewnętrznej lub wewnętrznej. Naszą ideą jest zapewnić Państwu sprzęt, który znacznie podniesie wydajność zespołu produkcyjnego i zapewni doskonałą, powtarzalną jakość oferowanych produktów. Z tego powodu współpracujemy jedynie z zaufanymi i sprawdzonymi producentami, których jakości jesteśmy pewni. Wybierając nasze maszyny do produkcji reklam, wybieracie Państwo solidne i wytrzymałe urządzenia, które będą sumiennie pracować przez wiele lat.

Maszyny do produkcji reklam tekstylnych

Zautomatyzowane i wszechstronne, a jednocześnie proste w obsłudze. Oferujemy maszyny, które będą doskonałym wsparciem na każdym etapie produkcji – od precyzyjnego cięcia, poprzez wysokiej jakości nadruk, szycie i obszywanie, po zakuwanie oczek i kontrolę jakości.
Maszyny wyspecjalizowane w szyciu odciążą Państwa personel w uciążliwej pracy przy produkcji zasłon, rolet, markiz, banerów, flag i innych materiałów reklamowych. Każdy z oferowanych przez nas modeli został zaprojektowany i wyposażony z myślą o określonym obszarze zastosowań. Wszystkie są przystosowane do pracy z szerokim wachlarzem materiałów i tkanin.

Maszyny do produkcji reklam zewnętrznych

Materiały przygotowane z pomocą naszych maszyn wykazują się doskonałą jakością i trwałością – zarówno pod względem nadruków, jak i szwów lub zgrzewów. Dzięki temu z powodzeniem mogą służyć jako nośniki reklamy zewnętrznej. Bez obaw o szkodliwe działanie czynników atmosferycznych i promieni słonecznych.

Maszyny do produkcji reklam wewnętrznych

Z naszymi urządzeniami możecie Państwo rozszerzyć lub udoskonalić swoją działalność w produkcji reklamy wewnętrznej. Drukowanie, cięcie, laminowanie, szycie, a nawet produkcja naklejek 3D przestanie sprawiać trudności i nie będzie wymagała zatrudnienia wykwalifikowanego personelu. Wszystkie oferowane przez nas maszyny charakteryzują się prostotą w obsłudze i szeregiem ułatwień dla operatora. W wielu z nich istnieje możliwość doposażenia i konfiguracji wedle indywidualnych potrzeb.

Jaką maszynę do produkcji reklam wybrać?

Jeśli nie macie Państwo pewności, który model będzie spełniał Państwa oczekiwania, z chęcią pomożemy w wyborze. Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą doradztwo, transport maszyny, jej instalację w miejscu docelowym, przeszkolenie operatora oraz późniejszy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w czasie eksploatacji urządzenia.